JOSEF ŠÁLEK

RITUÁLY V ZAHRADĚ SETKÁVÁNÍ

9. 9. 2023 - 10. 9. 2023, 09:00 - 15:00

Újezdec 10, 517 71 Ledce (Zahrada Setkávání)

Zveme Vás na inspirativní, prožitkový a sebepoznávací víkend s rituály a přechodem přes žhavé uhlí.

Co nás čeká?

Přechod přes žhavé uhlí (chůze po střepech, pády důvěry, ceremoniální kakao, síla kruhu a skupinové bubnování, muzikoterapie, lukostřelba, bosochůze a bosoběh , harmonizační cvičení, vědomá práce s tělem, inspirace pro všední dny....

Aktivní zvládnutí rituálů není absolutní podmínkou. I pouhá přítomnost pomůže uvolnit strachy a rozšířit naše limity tak, jak jsme ani neočekávali.


- Přechod přes skleněné střepy - propojení se zemí, vytvoření důvěry v bezpečný došlap
- Pády z výšky do náruče ostatních - uvolnění strachů z pádů a z výšek, obnovení důvěry v druhé lidi.
- Rituální a několikanásobný přechod žhavého uhlí - propojení s ohněm a s realizací našich záměrů
- Společné bubnování - Síla kruhu (bubnování v kruhu - šamanské bubny, djembe, jednoduché
perkusní nástroje...)
- Zvuková lázeň (muzikoterapeutická relaxace - tibetské mísy, zvony, gongy, indiánská flétna, kalimba, pentatonická píšťala, brumle, deštný sloup salašnická fujara, šamanský buben, zpěv) - Cesta do
vnitřního Ticha - spojení s meditací
- Lukostřelba - soustředění tady a teď, práce s dechem, pohybová koordinace, záměr a cíl...
- v úvodu s podáváním ceremoniálního kakaa (obřadní kakao je velmi jemná prastará medicína, která nám pomůže navázat hlubší spojení se sebou a projasní naše vize, působí léčivě na tělo i mysl, napomáhá otevření srdce a napojení do svého středu, podporuje uzemnění a uvolnění kreativní energie....)

A navíc k tomu :

- sejde se úžasná parta lidí

- bude i chutné bezmasé jídlo vařené s hravou fantazií a léty praxe

- zábavné hry a praktické aktivity nabité inspirací pro běžný život

- krásné prostředí staré zahrady v malebné krajině na okraji podhůří Orlických hor

- setkání s "vlčí" smečkou ze Zahrady Setkávání, která přinese do společného prostoru po svých vlčích předcích energii vlčího archetypu, jež vám může pomoci dostat se hlouběji do kontaktu s vaší vnitřní silou, která je součástí vaší podstaty a přirozenosti. Jedná se o tři československé vlčáky (Aisha, Indián a Gormalka). Smečka je přátelská a kontaktní. 🙂

Prožitkový víkend s přechodem žhavého uhlí vede zkušený lektor, průvodce a inspirátor Josef Šálek (držitel světového rekordu v planku, autor knihy Zlaté dno,...)
společně se zkušeným muzikoterapeutem, lektorem prožitkových programů a majitelem smečky ze Zahrady Setkávání Michalem Štursou.

Program je rozložen do celého víkendu s tím, že přechod žhavého uhlí proběhne v sobotu večer a vzhledem k tomu, že bude 9.9. posílíme naše záměry a propojení zapálením ohně v duchu Hopi ohně (tradice indiánů kmene Hopi, oheň budou zapalovat čtyři ženy ze čtyř směrů, minimálně na tuto část je ženám doporučeno mít dlouhou sukni).

Přespání je možné ve vlastních stanech, několik míst na přespání je v týpí a také ve stodole (gauč, válenda, matrace, rozkládací křeslo...) nebo v zahradě pod širákem, případně v hamace.

Cena za celý program je 3.330,- Kč

Kapacita je omezena na pouhých 16 osob!
Proto chcete-li být součástí této skvělé akce, nejdříve označte zde v události "Zúčastním se" a pak si napište o rezervaci na email: zahradasetkavani@centrum.cz (uvádějte ve zprávě celé jméno a telefon) a po té složte, co nejdříve zálohu ve výši 1.330,-Kč na č. účtu 226958510/0600 a do zprávy pro příjemce uveďte rituály v Zahradě Setkávání a vaše jméno. Rezervace Vám bude zpětně potvrzena po přijetí Vaší rezervační zálohy na účet. Při přihlášení uvádějte do mailu, prosím, celé jméno a telefon. Po závazném přihlášení dostanete v týdnu před akcí ještě zprávu s potvrzením s doplňujícími informacemi (co s sebou, parkování, možnost spolujízdy, apod.).

Každá záloha je závazným přihlášením k účasti a proto je kromě závažných důvodů nedovolujících účast nevratná (pouze lze převést na vámi určeného náhradníka).

Těšíme se na Vás a na hravě žhavé prožitky.

Josef Šálek a Michal Štursa

Kontakt:
602 350 020 (Michal)
https://cestazvuku.cz
https://www.facebook.com/smuzikouhrani.cz/
https://www.facebook.com/zahradasetkavani

Dotazy, bližší informace a přihlášky: Michal Štursa, 602 350 020, zahradasetkavani@centrum.cz 

Rezervace místa:

  ZÁKLADNÍ KONTAKTY

  Telefon
  +420 608 731 078

  Facebook

  Instagram

  © Josef Šálek 2024 - www.joskasalek.cz